"Динамо" без збірок розгромило у благодійному матчі естонців

Матч пройшов в Естонії © ФК Динамо
Кияни не зазнали проблем у поєдинку.

У п'ятницю, 13 травня, у рамках благодійного матчу "Динамо" в Естонії розгромило місцеву "Флору" (3:0).

Кияни вийшли вперед завдяки голу Вікентія Волошина на 16-й хвилині, а наприкінці першого тайму забив Микита Бурда. Третій м'яч на 60 хвилині забив Владислав Ванат.

Зазначимо, що "Динамо" провело благодійний матч без 11 гравців першої команди, які на початку травня вирушили до розташування збірної України.

"Флора" – "Динамо" - 0:3

Голи: В. Волошин, 17, Бурда, 42, Ванат, 60.

"Динамо": Бойко (Нещерет, 46), Кравченко (Малиш, 63), Бурда (Дячук, 79), Боль, Вівчаренко, Дубинчак (Близниченко, 85), Шепелєв, Андрієвський, Антюх (Царенко, 63), В. Волошин (Бражко, 79), Ванат.

Нагадаємо, футбольний сезон через воєнне вторгнення Росії в Україні було достроково завершено, а футболісти клубів отримали від ФІФА можливість продовжити кар'єру в інших командах.

"Динамо" та "Шахтар" отримали спеціальний дозвіл від Міністерства спорту на те, щоб гравці клубів могли покинути Україну під час воєнного стану та зіграти благодійні матчі.

"Динамо" у спарингах обіграло польську "Легію", турецький "Галатасарай" (обидва матчі — 3:1), дортмундську "Борусію" (3:2) та швейцарський "Базель" (3:2), а також зіграло внічию з румунським. "Клужем" (0:0) та загребським "Динамо" (2:2).

Раніше футболіст "Динамо" розповів про зруйнований окупантами будинок батьків на Донеччині.