Минулий чемпіонат світу з футболу 2026 року, який виграла збірна Іспанії, встановив новий рекорд відвідуваності за всю історію проведення турніру.
Про це повідомив офіційний акаунт ФІФА у соцмережі X.
Загалом матчі турніру відвідали 6 810 966 уболівальників. Мундіаль вперше в історії відбувся одразу в трьох країнах: США, Канаді та Мексиці.
Минулий чемпіонат світу перевершив попередній рекорд із величезним відривом. До цього лідером залишався турнір 1994 року в США, коли матчі відвідали 3 587 538 людей.
На фінальному поєдинку між Іспанією та Аргентиною (1:0) на арені "Метлайф Стедіум" у Нью-Джерсі були присутні 80 663 вболівальники.
Вперше за всю історію проведення чемпіонату світу у його фінальній частині виступили одразу 48 збірних. Турнір також встановив рекорди за тривалістю та кількістю матчів — 39 днів і 104 гри.
Раніше повідомлялося, що головний тренер і лідер збірної Іспанії встановили вікові рекорди на переможному ЧС-2026.

