ЧС-2022: несподівані поразки Японії та Бельгії, Хорватія у вольовому стилі переграла Канаду

ЧС-2022: несподівані поразки Японії та Бельгії, Хорватія у вольовому стилі переграла Канаду Бельгія не впоралася з Марокко © Belgian Red Devils / Twitter
На Мундіалі у Катарі триває груповий етап.

27 листопада на чемпіонаті світу-2022 з футболу в Катарі відбулися чотири поєдинки групового етапу.

Розклад та результати матчів дня

Японці після сенсаційної перемоги над Німеччиною не змогли набрати очки проти аутсайдера групи E.

Коста-Рика здобула перемогу з рахунком 1:0, а єдиний гол на 81-й хвилині на свій рахунок записав Кейшер Фуллер. Варто зазначити, що в першому турі костариканці були розгромлені Іспанією з рахунком 0:7.

Група E. Японія – Коста-Рика – 0:1

Гол: Фуллер, 81

Бельгійці після перемоги над Канадою зустрічалися з Марокко і зазнали першої поразки на турнірі.

Європейці більше володіли м'ячем, але пропустили гол ще наприкінці першого тайму після удару зі штрафного, проте арбітр скасував взяття воріт через офсайд.

Тим не менш, марокканці досягли свого на 73-й хвилині. Ідеальний удар вийшов у Сабірі зі штрафного практично від кутового прапорця. У доданий час другий м'яч у ворота Бельгії відправив Абухляль після прострілу з флангу від Зієша.

Марокко вдалося здобути першу перемогу на турнірі – у стартовому турі команда розійшлася миром із Хорватією.

Група F. Бельгія – Марокко – 0:2

Голи: Сабірі, 73, Абухляль, 90+2

Канадці агресивно розпочали матч і вже на другій хвилині організували атаку, яку результативним ударом завершив Дейвіс.

Однак фіналісти минулого ЧС не розгубилися і вже до перерви повели у рахунку завдяки голам Крамарича та Ліваї. Після перерви Крамарич оформив дубль, а розгром оформив Майєр у доданий час. Цей результат позбавив канадців шансів на вихід у плей-офф Мундіалю.

Група F. Хорватія – Канада –  4:1

Голи: Крамарич, 36, 70, Лівая, 44, Маєр, 90+4 – Дейвіс, 2

Група Е. Іспанія – Німеччина – 1:1

Голи: Мората, 62 – Фюллькруг, 83

Груповий етап завершиться 2 грудня, а вже наступного дня стартує 1/8 фіналу плей-офф.

Фінальна гра пройде 18 грудня, а днем раніше буде розіграно третє місце.

ЧС-2022 з футболу: календар та повний розклад матчів турніру.