ЧС-2022: Мессі приніс перемогу Аргентині, Польща перемогла Саудівську Аравію

ЧС-2022: Мессі приніс перемогу Аргентині, Польща перемогла Саудівську Аравію Команди зіграли у рамках 2-го туру © FIFA World Cup / Twitter
Триває груповий етап турніру.

Сьогодні, 26 листопада, відбулися чотири матчі у групах C та D 2-го туру групового етапу чемпіонату світу-2022 у Катарі.

Розклад та результати матчів дня

У першому матчі дня Австралія обіграла Туніс із рахунком 1:0 завдяки голу Мітчелла Дюк на 23-й хвилині. Австралійці швидко вийшли з оборони в атаку, де Крейг Гудвін з лівого флангу виконав подачу до штрафного майданчика, а Дюк кивнув головою так, що м'яч залетів у дальній кут воріт.

Група D. Туніс - Австралія - 0:1

Гол: Дюк, 23.

Польща з рахунком 2:0 обіграла головну сенсацію турніру Саудівську Аравію.

Петр Зелінські з передачі Роберта Левандовського відкрив рахунок на 39-й хвилині зустрічі, а на 82-й хвилині вже сам Левандовський зробив рахунок 2:0.

Для зіркового поляка це перший гол ан чемпіонатах світу. Саудівці мали шанс відігратися наприкінці першої половини, заробивши пенальті, але Але Войчех Шченни відбив 11-метровий удар у виконанні Салема Аль-Досарі, а потім відбив і удар Мохаммеда Аль-Брейка, який зіграв на добиванні.

Група C. Польща - Саудівська Аравія - 2:0

Голи: Зелінські, 39, Левандовський, 82

Група D. Франція - Данія - 2:1

Голи: Мбаппе, 61, 86 - Крістенсен, 68.

Аргентина після сенсаційної поразки від Саудівської Аравії знову не показала якісного футболу проти Мексики, проте зуміла здобути найважливішу перемогу.
Долю важкого поєдинку вирішив Ліонель Мессі, який у середині другого тайму більярдним ударом з-за меж штрафного майданчика вразив ворота мексиканців, а вже наприкінці поєдинку Енцо Фернандес обвідним ударом з точки в точку встановив остаточний рахунок у матчі – 2:0.

Група C. Аргентина - Мексика - 2:0

Голи: Мессі, 64, Енцо, 87.

Груповий етап завершиться 2 грудня, а вже наступного дня стартує 1/8 фіналу плей-офф.

Фінальна гра пройде 18 грудня, а днем раніше буде розіграно третє місце.

Чемпіонат світу вперше проходить у країні Близького Сходу. Також унікальним в історії є рішення щодо проведення мундіалю не в літні місяці.

Раніше повідомлялося про те, що Аргентина сенсаційно програла Саудівській Аравії на старті ЧС-2022.