ЧС-2018: Іспанія мінімально обіграла Іран

ЧС-2018: Іспанія мінімально обіграла Іран Іспанці забили єдиний гол у другому таймі © twitter.com/FIFAcom
Іспанці виграли важкий матч.

Збірна Іспанії обіграла команду Ірану з рахунком 1:0 в матчі другого туру групи B чемпіонаті світу-2018 з футболу. Долю зустрічі вирішив епізод на 54-й хвилині, коли Дієго Коста отримав м'яч на вході в штрафну площу і спробував розвернутися, м'яч зрикошетив від захисника, вдарився об ногу форварда і влетів у ворота.

Збірна Іспанії набрала 4 очки і зрівнялася в турнірній таблиці з Португалією. В Ірану в активі 3 бали.

У наступному турі Іспанія в Калінінграді зустрінеться з Марокко, а Іран зіграє в Саранську з Португалією.

Іран - Іспанія - 0:1
Гол: Коста, 54

Іран: Бейранванд, Резаеян, Хосейні, Пурліганджи, Хаджсафі (Мохаммаді, 69), Ебрахімі, Езатолахі, Ансаріфард (Джаханбакш, 74), Таремі, Амірі (Годдос, 86), Азмун

Іспанія: Де Хеа, Карвахаль, Піке, Рамос, Альба, Бускетс, Іньєста (Коке, 71), Васкес (Асенсіо, 79), Іско, Сілва, Коста (Родріго, 89)

Попередження: Амірі, Ебрахімі

ЧС-2018: положення команд, всі групи.