"Черкаські Мавпи" вперше стали чемпіонами баскетбольної Суперліги

"Черкаські Мавпи" вперше стали чемпіонами баскетбольної Суперліги Серія завершилася у трьох матчах © Планета Баскетбол
Визначився новий чемпіон в українському баскетболі.

Сьогодні, 1 травня, відбувся третій матч фінальної серії української баскетбольної Суперліги, в якому "Черкаські Мавпи" на домашньому паркеті обіграли дніпровський "Дніпро" і завоювали "золото" чемпіонату України з баскетболу. Зазначимо, що для команди з Черкас це перше чемпіонство в історії клубу.

"Черкаські Мавпи" – "Дніпро" – 79:66 (23:15, 20:11, 22:26, 14:14)

"Черкаські Мавпи": Бояркін (5 + 4 передачі), Кольченко (7 + 4 передачі + 3 перехоплення), Конєв (11 + 9 підбирань), Липовцев (5 + 5 підбирань), Шахід Девіс (15 + 6 підборів) – старт; Конате (10), Кобець (13), Беллфілд (5 + 4 передачі).

"Дніпро": Вільховецький (2), Сізов (11 + 6 підбирань + 4 передачі, 4 втрати), Ревзін (4 + 7 підбирань), Глєбов (2 + 4 передачі), Тимофієнко (21 + 6 підбирань) – старт; Шундель (10), Закурдаєв (7), Шевченко (4).

Рахунок у серії – 3:0.

Нагадаємо, що торішнім чемпіоном України був київський "Будівельник", який обіграв у фіналі "Хімік", а бронзовим призером минулого сезону став "Дніпро".

Раніше "Хімік" виграв "бронзу" баскетбольної Суперліги, обігравши в серії "Миколаїв".