Чемпіонські перегони УПЛ: "Шахтар" та "Дніпро-1" здобули важкі перемоги

Чемпіонські перегони УПЛ: "Шахтар" обіграв "Верес" © ФК Шахтер
Команди борються за титул.

У п'ятницю, 19 травня, в рамках 27-го туру української Прем'єр-ліги провели донецький "Шахтар" та "Дніпро-1".

"Дніпро-1" в Ужгороді здобув тяжку вольову перемогу над "Колосом" з рахунком 2:1.

Дніпряни пропусти наприкінці першого тайму від Мякушка, а у другому таймі зусиллями Довбика та Сарапія вирвали перемогу. Зазначимо, що вирішальний гол Сарапій забив на 95-й хвилині після подачі з кутового.

"Дніпро-1" – "Колос" – 2:1

Голи: Довбик, 57, Сарапій, 90+5 – Мякушко, 45+2.

"Дніпро-1": Рибак, Назаренко (Матаррита, 46), Сарапій, Сваток, Адамюк (Танчик, 55), Пеглоу, Бланко (Бабенко, 46), Рубчинський (Когут, 69), Піхальонок, Хайнер (Є.Пасіч, 74), Довбик.

"Колос": Фесюн, Ємець, Чорноморець, Чоботенко, Золотов, Мілько, Оріхівський, Кравченко, Мякушко (Болбат, 63), Великан (Ільїн, 63), Безбородько (Попов, 69).

Попередження: Матаррита – Мякушко, Ємець, Мілько, Ільїн.

Пізніше свій поєдинок провів "Шахтар", який у Рівному зустрічався з місцевим "Вересом" та також переміг з рахунком 2:1.

У першому таймі рахунок гарним ударом відкрив Зубков, а вже на початку другої половини зустрічі донеччани могли подвоїти перевагу, але Сікан не зумів реалізувати пенальті.

"Гірники" контролювали хід зустрічі, нічого не даючи створити "Вересу" біля воріт Трубіна, проте пропустили - Шарай здорово зловив м'яч після розіграшу кутового і з лінії штрафного майданчика зрівняв результат.

"Шахтар" мав 10 хвилин, щоб вирвати перемогу, що їм і вдалося - Матвієнко після подачі від Ракіцького головою пробив Когута - 2:1.

"Шахтар" – "Верес" – 2:1

Голи: Зубков, 35, Матвієнко, 83 - Шарай, 74.

"Шахтар": Трубін, Матвієнко, Ракіцький (Михайліченко, 87), Бондар, Гочолеішвілі, Степаненко, Топалов (Криськів, 65), Судаков (Тотовицький, 87), Назарина, Зубков, Сікан (Келсі, 75).

"Верес": Когут, Гагун (В.Шарай, 68), Вовченко, Маткобожик, Курко, Балан, Г. Пасіч (Дахновський, 84), Кучеров, Кльоц (Лебеденко, 68), Близніченко, Шестаков (Гайдучик, 68).

Попередження: Гочолеішвілі, Михайліченко – Вовченко, Курко, Маткобожик

На 47-й хвилині Сікан не реалізував пенальті (воротар)

Таким чином, за три тури до завершення чемпіонату "Шахтар" продовжує випереджати "Дніпро-1" на два очки. Матч "Шахтар" – "Дніпро-1" у 29-му турі УПЛ відбудеться 28 травня.

Раніше повідомлялося про те, що матч лідера УПЛ потрапив під підозру УАФ через нетипову активність ставок.