Чемпіонат світу з біатлону: українці Прима та Підгрушна увійшли до топ-10 гонок переслідування Підгрушна стала сьомою © Оксана Гаранец
Українці не змогли зачепитися за медалі.

14 лютого на чемпіонаті світу з біатлону в словенській Поклюці пройшли чоловіча та жіноча гонки переслідування.

У чоловіків гонку виграв француз Емільен Жакелен, а з українців найкращий результат показав Артем Прима, який став восьмим, відігравши 12 позицій.

Богдан Цимбал став 18-м, він також піднявся на 12 позицій.

28. Дмитро Підручний - 3.25,2 (2+0+3+1)

У жінок перемогу здобула норвежка Тіріл Екгофф. Найкраща з українок Олена Підгрушна стала сьомою, стартувавши 11-ю.

1. Тіріл Екгофф (Норвегія) - 3.38,1 (2)

2. Ліза Тереза Хаузер (Австрія) - 17,3 (1)

3. Анаіс Шевальє (Франція) - 33,0 (2)

7. Олена Підгрушна (Україна) - 1.13,9 (0)

24. Дар'я Блашко (Україна) - 2.59,2 (3)

25. Юлія Джима (Україна) - 2.59,4 (3)

Не фінішувала (50) - Валентина Семеренко (Україна)

Раніше повідомлялося про те, що Україна упустила медаль у змішаній естафеті на чемпіонаті світу з біатлону.