"Челсі" із Мудриком у складі пробився до півфіналу Кубка Англії

© Getty Images
Українець взяв участь у переможному матчі.

У неділю, 17 березня, у Лондоні на стадіоні "Стемфорд Брідж" відбувся чвертьфінальний матч Кубка Англії між "Челсі" та "Лестером".

Поєдинок завершився з рахунком 4:2 на користь "синіх", а український футболіст "Челсі" Михайло Мудрик вийшов на поле з перших хвилин та був замінений на 78-й хвилині.

Зазначимо, що Мудрика було замінено на Чуквуемеку при рахунку 2:2, а саме точний удар англійця наприкінці зустрічі допоміг "Челсі" пройти до півфіналу.

"Челсі" – "Лестер" – 4:2

Голи: Кукурелья, 13, Палмер, 45+1, Чуквуемека, 90+2, Мадуеке, 90+8 – Дісасі, 51 (автогол), Мавідіді, 62

Нагадаємо, Михайло Мудрик перейшов до "Челсі" з донецького "Шахтаря" в січні 2023-го року за 70 мільйонів євро, а ще 30 мільйонів прописано як бонуси.

Загалом 23-річний Мудрік провів 30 матчів за "Челсі" у всіх турнірах сезону. На рахунку українця — шість голів та три асисти.

Раніше повідомлялося про те, що Мудрик відзначився класним переможним голом за "Челсі" у матчі АПЛ.