"Челсі" виграв у "Ман Сіті" "репетицію" фіналу Ліги чемпіонів в АПЛ

Відео
"Челсі" вирвав перемогу в доданий час © twitter.com/chelseafc
Лондонці обіграли "Манчестер Сіті" в гостях.

У 35-му турі англійської Прем'єр-ліги відбувся матч, в якому "Манчестер Сіті" приймав "Челсі".

Гості здобули перемогу з рахунком 2:1. На 44-й хвилині "городян" вивів вперед Рахім Стерлінг. В кінці першого тайму Серхіо Агуеро міг подвоїти перевагу господарів, але не реалізував пенальті. Вже після перерви Хакім Зієш зрівняв рахунок, а в доданий час Маркос Алонсо приніс лондонцям перемогу і три очки.

Українець Олександр Зінченко вийшов на заміну в складі "Ман Сіті" на 80-й хвилині. У "городян" була можливість у разі перемоги оформити дострокове чемпіонство, але цього не сталося.

Варто відзначити, що саме ця пара команд 29 травня зустрінеться у фіналі Ліги чемпіонів.

"Манчестер Сіті" - "Челсі" - 1:2
Голи: Стерлінг, 44 - Зієш, 63, Алонсо, 90+2

"Манчестер Сіті": Едерсон, Аке, Діаш, Емерік Ляпорт, Канселу, Родрі, Б. Менді (Зінченко, 80), Торрес (Гюндоган, 70), Агуеро (Фоден, 70), Стерлінг, Жезус

"Челсі": Е. Менді, Рюдігер, Крістенсен (Зума, 46), Аспілікуета, Канте (Жоржиньйо, 68), Джеймс, Гілмор, Зієш (Хадсон-Одоі, 76), Алонсо, Вернер, Пулішич

Попередження: Стерлінг, Жезус

На 45+3-й хвилині Серхіо Агуеро ( "Манчестер Сіті") не реалізував пенальті (воротар).

Огляд матчу

Раніше повідомлялося про те, що фінал Ліги чемпіонів можуть перенести з Туреччини в Англію.