"Челсі" Мудрика обіграв "Борнмут" Забарного у матчі АПЛ

Мудрик вийшов із перших хвилин © chelseafc.com
Команди українців зустрілися у Англії.

У суботу, 6 травня, у рамках 35-го туру англійської Прем'єр-ліги "Борнмут" приймав "Челсі".

Поєдинок на "Віталіті Стедіум" завершився перемогою підопічних Лемпарда з рахунком 3:1. Голами в першому таймі обмінялися Галлахер і Вінья, а перемогу "синім" наприкінці зустрічі принесли два точні удари від Бадьяшіля та Жоау Фелікса.

Зазначимо, що у складі "Челсі" з перших хвилин на поле вийшов Мудрик, але, окрім жовтої картки, українець нічим не запам'ятався і був замінений на 64-й хвилині.

А ось ще один українець, але у складі "Борнмуту", Ілля Забарний весь поєдинок просидів на лаві для запасних.

Загалом у нинішньому сезоні Мудрик зіграв 15 матчів за "Челсі" у всіх турнірах, у яких відзначився двома результативними передачами. На рахунку Забарного через одержану травму лише два поєдинки за "Борнмут".

"Борнмут" із 39 очками посідає у турнірній таблиці чемпіонату Англії 14-е місце. "Челсі" з 42 очками йде в турнірній таблиці на 11-му рядку.

Раніше повідомлялося про те, що "Арсенал" із Зінченком впевнено обіграв "Челсі" Мудрика в АПЛ.