Будківський зробив дубль у чемпіонаті Росії

Відео
Будківський зробив дубль у чемпіонаті Росії На рахунку Будковський вже 5 м'ячів у складі "Анжи" © ФК "Анжи"
Український нападник допоміг "Анжі" переграти пермський "Амкар".

Пилип Будківський відзначився дублем у матчі 15-го туру російської Прем'єр-ліги з "Амкаром".

Українець вийшов на заміну на 37-й хвилині, змінивши травмованого Габріеля Обертана, і через шість хвилин замкнув головою передачу Лоренцо Эбисилио з лівого флангу. В середині другого тайму Пилип зміг забити ще раз. "Анжі" в результаті переграв пермський "Амкар" з рахунком 3:1.

Нагадаємо, що Будківський влітку перейшов в "Анжі" на правах оренди. Термін орендної угоди становить 1 рік.

У махачкалінського клубу є пріоритетне право викупу контракту футболіста, чинне на період оренди.

Зазначимо, що права на Будківського належать донецькому "Шахтарю".

Будківський в нинішньому сезоні провів за "Анжі" 17 матчів, в яких забив п'ять м'ячів.