"Будівельник" здобув складну перемогу у першому матчі чвертьфіналу Кубка Європи ФІБА

"Будівельник" приймав "Шоле" в Італії © БК Будівельник
Українська команда здобула позитивний результат в Італії.

Київський "Будівельник" здобув перемогу у першому матчі 1/4 фіналу Кубка Європи ФІБА.

Українська баскетбольна команда приймала французьке "Шоле" в італійському місті Веролі.

Після великої перерви французи у певний момент випереджали українців на 12 очок, проте "Будівельник" провів яскравий відрізок поєдинку та зрівняв рахунок, а в заключній чверті вирвав мінімальну перемогу з рахунком 73:72.

"Будівельник" – "Шоле" – 73:72 (26:23, 14:27, 14:9, 19:13)

Відеоогляд матчу

Найрезультативнішим гравцем у складі киян став Джонні Берганемескел, який набрав 20 очок.

Варто зазначити, що це перша перемога українського клубу у плей-офф баскетбольних єврокубків із сезону-2015/16. Гру-відповідь команди проведуть у Франції 14 березня.

Раніше повідомлялося про те, що ексбаскетболіст збірної України помер у віці 33 років.