"Буде нелегко": Мбаппе поділився очікуваннями від матчу проти збірної України

Поділитися
© EPA/ YOAN VALAT
Команди зіграють у Парижі.

Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе поділився очікуваннями від матчу кваліфікації на ЧС-2026 проти України.

На ZN.UA буде доступна текстова онлайн-трансляція матчу Франція — Україна.

"Матч проти України в Польщі був нелегким. У першому таймі вони обрали оборонну тактику, а потім перейшли в атаку. Вони грали дуже інтенсивно і створили кілька моментів.

Якби футбол був справедливим і логічним, вони повинні були забити. Ми знаємо, що матч буде нелегким, адже вони все ще претендують на вихід на ЧС. Але вихід на ЧС залежить від нас", - наводить слова Мбаппе leparisien.fr.

Нагадаємо, минулого разу команди зустрічалися в рамках кваліфікації 5 вересня, коли французи перемогли з рахунком 2:0 завдяки голам Олісе і Мбаппе.

Матч Франція - Україна відбудеться завтра, 13 листопада, в Парижі на стадіоні "Парк де Пренс".

Після чотирьох турів і за два матчі до завершення циклу Україна з 7 очками посідає друге місце в групі D і відстає від французів на три пункти.

Перше місце дає пряму путівку на чемпіонат світу, а команда з другого місця вирушить у плей-оф кваліфікації.

Раніше букмекери оцінили шанси збірної України в матчі з Францією у кваліфікації ЧС-2026.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі