Бойко пропустив чотири голи у ворота "Малаги"

Бойко пропустив чотири голи у ворота "Малаги" Бойко невдало провів матч проти "Севільї" © malagacf.com
Український воротар не занадто надійно зіграв черговий матч в чемпіонаті Іспанії.

У рамках 16-го туру іспанської Прімери "Малага" зустрічалася з "Севільєю" на виїзді, а воротар збірної України Денис Бойко вже в третьому поєдинку поспіль потрапив в стартовий склад команди Хуанде Рамоса, але запам'ятатися успішними діями не зумів.

"Малага" зазнала поразки з рахунком 1:4, а українець пропустив чотири м'ячі всього за 11 хвилин, починаючи з середини першого тайму.

В одному з пропущених голів Бойко зіграв зовсім невдало, коли після удару з гострого кута від Вітоло підрізав м'яч у бік Вьєтто, а останній розстріляв порожні ворота. Крім того, ще два м'ячі в трьох кіпер збірної України намагатися відбити був не зовсім готовий. Таким чином, Бойко пропустив сім голів за три матчі Прімери, а розгром від "Севільї" може негативно вплинути на перспективи воротаря в іспанській команді.

Варто відзначити, що права на Дениса Бойка належать турецькому "Бешикташу".

Нагадаємо, в минулому турі Бойко пропустив гол від нападника "Гранади" і збірної України Артема Кравця.