Бій потенційних суперників Усика скасовано

Доповнено
Поділитися
Бій потенційних суперників Усика скасовано © EPA-EFE/Maciej Kulczynski
Один із боксерів захворів.

Бій у суперважкій вазі між британцем Даніелем Дюбуа (24-2, 22 КО) та новозеландцем Джозефом Паркером (35-3, 23 КО) скасований, повідомляє Boxing Scene.

За інформацією джерела, Дюбуа захворів вірусною інфекцією. Новим суперником Паркера стане конголезький боксер надважкої ваги Мартін Баколе (21-1, 16 КО), але бій вже не буде титульним.

Вечір боксу відбудеться 22 лютого у столиці Саудівської Аравії Ер-Ріяді. Зазначимо, що переможець бою мав стати одним із головних претендентів на бій із Олександром Усиком. У такому разі українець отримав би можливість повернути титул IBF, який звільнив добровільно, та знову стати абсолютним чемпіоном світу.

У серпні 2023 року Дюбуа програв Усику нокаутом у дев'ятому раунді. Це єдина поразка у кар'єрі 27-річного британця. У тому поєдинку український чемпіон впав після удару нижче за пояс від суперника.

Раніше повідомлялося про те, що Дюбуа та Паркер провели битву поглядів перед титульним боєм.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі