Безус потрапив у символічну збірну туру чемпіонату Бельгії

Безус потрапив у символічну збірну туру чемпіонату Бельгії Безус допоміг своїй команді виграти © stvv.com
Українець успішно дебютував у бельгійській першості.

Український півзахисник Роман Безус, який цього літа перейшов в "Сент-Трюйден", включений в символічну збірну, складену за підсумками першого туру чемпіонату Бельгії.

Безус дебютував за "Сент-Трюйден" в офіційних матчах у поєдинку проти "Локерена". Українець вийшов на поле в стартовому складі своєї команди і відіграв до 78-ї хвилини. "Сент-Трюйден" здобув перемогу з рахунком 1:0, а єдиний м'яч був забитий за дві хвилини до заміни Безуса.