Бензема забив гол у дебютному матчі у Саудівській Аравії

Бензема забив гол у дебютному матчі у Саудівській Аравії © Ittihad Club / Twitter
Зірковий француз став героєм поєдинку,

Французький нападник Карім Бензема вдало дебютував за саудівський клуб "Аль-Іттіхад".

Бензема з'явився на полі з перших хвилин матчу 1-го туру кубка арабських чемпіонів проти туніського "Есперансу".

У першій половині Карім відзначився асистом на партнера Аллаха, а у другому таймі французький форвард забив вирішальний м'яч (2:1).

Нагадаємо, Бензема перебрався в "Аль-Іттіхад" з "Реала" влітку нинішнього року, підписавши контракт до 2026 року. За чутками, Карім зароблятиме майже 200 мільйонів євро чистими за сезон, включаючи комерційні угоди.

Бензема перебував у статусі вільного агента, оскільки не продовжив контракт із мадридським "Реалом". "Аль-Іттіхад" є чинним чемпіоном Саудівської Аравії, випередивши "Аль-Наср", за який виступає Кріштіану Роналду, на п'ять очок.

Раніше повідомлялося про те, що міністерство спорту Саудівської Аравії виділило майже 20 млрд євро на трансфери зірок футболу.