Бельгійський тренер відмовився від роботи в Росії

Поділитися
Бельгійський тренер відмовився від роботи в Росії © EPA-EFE/MIGUEL A. LOPES
Футбольний наставник не захотів їхати до Москви.

Бельгійський наставник Філіп Клеман відмовився очолити московський "Спартак".

Про це повідомив бельгійський журналіст De Standaard Барт Лаге:

"Я зв'язався з агентом Філіпа Клемана. Так, "Спартак" пропонував йому роботу, але він відмовився. Він продовжує жити у Великій Британії, і я думаю, що у нього там є якісь контакти", - наводить слова Лаге росЗМІ.

51-річний Клеман встиг потренувати бельгійський "Брюгге", французький "Монако" та шотландський "Рейнджерс".

Зазначимо, що раніше московський клуб пропонував очолити команду ексгравцю і тренеру "Барселони" Хаві, однак отримав відмову.

Наразі "Спартак" очолює інший відомий ексфутболіст "Лаціо" та "Інтера" Деян Станкович. Серб завершив кар'єру гравця 2013-го року, а його переїзд до Росії відбувся 2024-го.

Раніше повідомлялося про те, що в Нідерландах заблокували трансфер футболіста в Росію через війну в Україні.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі