"Баварія" в результативному матчі обіграла "Боруссію" Д в чемпіонаті Німеччини

"Баварія" перемогла на виїзді © fcbayern.de
Команди забили п'ять голів.

7 листопада в Дортмунді відбувся матч 7-го туру чемпіонату Німеччини між місцевою "Боруссією" і мюнхенською "Баварією".

Перемогу в поєдинку святкували гості з рахунком 3:2. Команди на стадіоні "Сігнал Ідуна Парк" показали дуже якісний футбол з великою кількістю створених гольових моментів.

Рахунок в кінці першого тайму відкрив Ройс, проте вже через хвилину його зрівняв Алаба, завершивши точним ударом вдало розіграний штрафний.

У другому таймі продовжилася гра на зустрічних курсах, в якій майстернішими виявилися мюнхенці, забивши після ударів Левандовскі і Сане.

Дортмундці зуміли повернути інтригу в матч, коли Холанд реалізував свій шанс, але відігратися господарям часу вже не вистачило.

"Боруссія" Д - "Баварія" - 2:3

Голи: Ройс, 45, Холанд, 83 - Алаба, 45+3, Левандовскі, 48, Сане, 80.

"Боруссія" Д: Бюркі, Меньє, Аканжі, Хуммельс, Геррейро, Вітсель, Ділейні (Беллінгем, 60), Санчо (Азар, 69), Ройс, Рейна (Брандт, 70), Холанд.

"Баварія": Нойєр, Сарр, Боатенг (Мартінес, 69), Алаба, Ернандес, Кімміх (Толіссо, 36), Горецька Коман (Сане, 69), Мюллер, Гнабрі, Левандовскі.

Попередження: Хуммельс, Вітсель - Кімміх, Левандовскі.

Таким чином, "Баварія" стала одноосібним лідером Бундесліги (18 очок), а "Боруссія" (15 очок) займає друге місце в турнірній таблиці чемпіонату Німеччини.

Раніше повідомлялося про те, що "Баварія" завоювала Суперкубок Німеччини.