"Барселона" впевнено обіграла "Реал" у матчі за Суперкубок Іспанії

"Барселона" здобула 14-й Суперкубок Іспанії © Barcelona FC
Каталонці завоювали трофей у Саудівській Аравії.

У неділю, 15 січня, в Ер-Ріяді (Саудівська Аравія) пройшов фінальний матч Суперкубку Іспанії-2023 між мадридським "Реалом" та каталонською "Барселоною".

Каталонці здобули впевнену перемогу з рахунком 3:1.

Ще до перерви Гаві та Левандовський зробили рахунок 2:0 на користь "Барси", тоді як у "Реала" практично нічого не виходило в атаці.

У другому таймі на 69-й хвилині Педрі зробив рахунок розгромним. "Реалу" так і не вдалося змінити хід поєдинку, а в доданий час лише один забитий м'яч на свій рахунок записав Бензема.

"Реал" – "Барселона" – 1:3

Голи: Бензема, 90+3 – Гаві, 33, Левандовський, 45, Педрі, 69

"Реал": Куртуа, Карвахаль (Начо, 72), Мілітао, Рюдігер, Менді, Модрич (Себальос, 65), Камавінга (Родріго, 46), Кроос (Асенсіо, 72), Вальверде, Бензема, Вінісіус

"Барселона": тер Штеген, Араухо (Гарсія, 86), Кунде, Крістенсен, Бальде, Гаві (Фаті, 90), Бускетс, де Йонг (Кесье, 86), Дембеле (Рафінью, 78), Левандовський, Педрі (Роберто, 90)

Попередження: Менді, Вальверде – Крістенсен, Араухо

Відеоогляд матчу

Нагадаємо, у півфінальних матчах "Реал" та "Барселона" у серіях пенальті обіграли "Валенсію" та "Бетіс".

"Барселона" здобула свій 14-й Суперкубок, що є рекордом турніру. На рахунку "Реала" залишається 12 трофеїв.

Раніше повідомлялося про те, що знаменитий ексфутболіст "Реала" завершив кар'єру.