"Барселона" і "Реал" зіграли в результативну нічию на "Камп Ноу"

"Барселона" і "Реал" зіграли в результативну нічию на "Камп Ноу" Мессі допоміг "Барселоні" зачепитися за нічию в меншості © Barcelona FC
Каталонці провели весь другий тайм у меншості.

6 травня на стадіоні "Камп Ноу" відбувся "Ель-Класіко" - "Барселона" приймала мадридський "Реал". Поєдинок завершився внічию - 2:2. У першому таймі Луїс Суарес вивів господарів поля вперед, а "Реал" відповів голом Кріштіану Роналду. Перед самою перервою "Барселона" залишилася в меншості після видалення Серхі Роберто. Тим не менш, каталонці на 52-й хвилині вийшли вперед завдяки голу Ліонеля Мессі, а на 72-й хвилині остаточний рахунок встановив Гарет Бейл.

"Барселона" - "Реал" - 2:2
Голи: Л. Суарес, 10, Мессі, 52 - Роналду, 14, Бейл, 72

"Барселона": тер Штеген - Роберто, Піке, Умтіті, Альба - Коутіньйо (Семеду, 46), Ракітіч, Бускетс, Іньєста (Пауліньйо, 58) - Мессі, Л. Суарес (Алькасер, 90+2)

"Реал": Навас - Начо (Васкес, 68), Варан, Рамос, Марсело - Модріч, Каземіро, Кроос (Ковачіч, 84) - Бейл, Бензема, Роналду (Асенсіо, 46)

Попередження: Л. Суарес, Мессі, Ракітіч - Начо, Варан, Рамос, Бейл, Марсело

Видалення: Роберто, 45+3 (неспортивна поведінка)

Нагадаємо, мадридський "Реал" зіграє у фіналі Ліги чемпіонів, який пройде в Києві на НСК "Олімпійський".