Українці виступають проти вільного володіння зброєю, але за смертну кару

Поділитися
© Андрій Товстиженко, DT.UA
Більшість українців відчувають себе незахищеними, однак носіння вогнепальної зброї підтримують тільки 13%. У той же час 57% хотіли б повернути смертну кару.

Значна більшість респондентів 76% стверджують, що у них немає почуття захищеності від будь-яких насильницьких дій щодо себе. Найбільше відчуття незахищеності 82% виявляють жінки і респонденти у віці старше 55 років. Протилежної думки дотримується 17% респондентів. Про це свідчать дані соцопитування, проведеного донецькою компанією Research & Branding Group.

Близько половини респондентів (45%) висловили думку, що головна причина жорстокості і насильства - це безкарність у скоєнні злочину. Ще 30% респондентів вказали серед причин бездіяльність міліції. Кожен п'ятий (21%) респондент серед причин бачить відсутність правильного виховання і загальне падіння моралі. Низький рівень життя, серед причин називає 17% респондентів і 15% вважає, що у суспільстві відсутня усталена система цінностей.

Більшість респондентів 76% згодилися з твердженням, що наше суспільство деградує в плані доброзичливості один до одного. Протилежної думки дотримується 17% і ще 7% респондентів вагалися з відповіддю.

Значна більшість респондентів 65% вважають, що тільки посилення покарань може знизити рівень жорстокості і насильства в суспільстві. Протилежної думки дотримуються 27%.

В цілому, доросле населення в Україні проти дозволу носіння вогнепальної зброї, такої думки дотримується 79% респондентів. Позитивно висловилися 13% респондентів, найбільше їх проживає в Центрі, в містах, це найчастіше чоловіки у віці 18-29 років. Майже кожен десятий респондент (9%) не зміг відповісти.

Більше половини 57% опитаних респондентів, в цілому виступають за відновлення в Україні такого виду покарання за особливо тяжкі злочини, як смертна кара. Проти цього 34% респондентів і 9% не змогли відповісти.

Соціологічне опитування проводилося компанією Research & Branding Group у період з 22 березня по 1 квітня 2012 року. Збір інформації проводився методом особистого інтерв'ю в 24-х областях України і АР Крим. Респонденти відбиралися за квотною вибіркою, що репрезентує доросле населення країни за місцем проживання (область), статтю і віком. Обсяг вибіркової сукупності склав 2078 осіб. Очікувана середня помилка вибірки складає +-2,2%. !zn

Читайте також:

Депутату дали 2 роки умовно за вбивство людини (відео)

Лукашенко назвав страту «мінських терористів» своєю особистою трагедією

Лавринович виступив проти пропозиції комуністів ввести смертну кару

Китай лідирує за кількістю страт

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі