Суперпотяг Hyundai побив власний рекорд: експрес запізнився на 5 годин

Поділитися
© vecernji.hr
Експрес зламався під Полтавою, і прибув до столиці о 4.50 ранку 13 липня, хоча повинен був приїхати о 23.35. П'ятигодинна зупинка Hyundai - це своєрідний «рекорд».

Швидкісний потяг 3, через що запізнився на 5 годин. Hyundai прибув у столицю о 4:50 ранку 13 липня, хоча повинен був приїхати о 23:35.

За словами очевидців, частину пасажирів через деякий час пересадили на інший потяг, який прямував до Києва.

- Hyundai - потяги для багатих Або не дуже зручні й дорогі електрички на Київ?

А от пасажири, у яких були квитки на ранкові та нічні літаки з аеропортів Києва, були змушені діставатися до столиці на маршрутках. Поки не відомо, чи компенсують цим людям незручності.

Зазначимо, що поломки і затримки Hyundai - явище вже звичне. Так, у червні швидкісний потяг Hyundai №170 сполученням «Львів-Київ» запізнився щонайменше на 2 години. !zn

Читайте також:

«Укрзалізниця» вирішила узаконити постійні поломки і запізнення «Хюндай»

Суперпотяг Hyundai запізнився на 2 години і затримав рух інших потягів

Hyundai з Харкова запізнився через дерева на рейках


Журналісти проїхалися на Hyundai: Потяг хитає, Wi-Fi не працює, шумоізоляція низька

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 2
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Yulia Osadchuk
3 Грудня 2022, 22:34
Щоб створити сприятливі умови для науковця для початку потрібно перестати мордувати його "білянауковою" бюрократією і усілякими суто формальними кількісними вимогами до його роботи, перестати вимагати з науковців усілякі скопуси, за які він має платити шалені кошти зі своєї жалюгідної зарплати і який є суто комерційним приватним проектом з тієї ж самої "білянаукової" бюрократії, щоб заробляти на довірливих науковцях, видумуючи і просуваючи усілякі рейтинги та індекси. Потрібно ліквідувати "фабрики дисертації" в Україні, з яких "повиходили" багато діячів, включно з деякими міністрами, які і проштовхують усілякі "реформи" науки і освіти. А загалом наука буде потрібна тоді, коли на її результати буде запит в економіці, але коли економіка базується на кукурудзі, пшениці і соняшнику, то і запиту на науку не буде. Будемо і надалі клянчити воєнну допомогу в тих країн, де завдяки власній науці виробляють хаймарси, джавеліни, петріоти, старлінки і т.п.
Відповісти Цитувати Поскаржитись
Mykola Borysiv
5 Грудня 2022, 04:22
Обурення ваше може й вірне, але не зовсім в вірному напрямку пішло :-) По-перше, вимоги "усіляких скопусів" - це вимога справжніх наукових публікацій, щоб не в місцевих "мурзилках", а в провідних журналах публікувалися. І не відміняти вимогу треба, а наводити порядок. Тому що питання оплати за публікацію - це дійсно дуже критична точка. І те, що зараз багато науковців вимушені сплачувати за свої публікації зі свого карману - це ганьба для МОН. Гроші для оплати публікацій журналам мусять бути окремо виділені як в грантах, так і в бюджетах установ. Друге, про "фабрику дисертацій". Її не треба ліквідовувати. Вона самоліквідується сама по собі, але лише за однією умовою: скасування правила добавки до зарплати. Наявність наукового ступеню мусить бути необхідною вимогою виключно для заполучення деяких посад з досить високою зарплатою, і ні для чого іншого. Тоді нікому крім вчених та робітників освіти дисертації не будуть потрібні. І саме так це працює в світі. А що до запиту на науку та стану економіки, тут майже з усім згоден.
Цитувати Поскаржитись
Показати більше відповідей
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі