Складено рейтинг найбільш криміногенних районів Києва

Поділитися
© Андрій Товстиженко, DT.UA
Шевченківський район визнано найбільш криміногенним. За півроку в ньому скоєно 2873 злочинів. Також в рейтингу найбільш небезпечних районів Києва виявився Оболонський, Дніпровський, Святошинський та Солом'янський.

За результатами першого півріччя 2012 року Шевченківський район столиці посів перше місце у списку найбільш криміногенних районів столиці. За шість місяців тут сталося 2873 злочини, у тому числі 1704 крадіжки та 19 розбійних нападів. В минулому році Шевченківський район також був визнаний найбільш криміногенним.

Оболонський район з 2319 злочинами (1431 крадіжка, 96 пограбувань) посів друге місце в антирейтингу. Третє місце - у Дніпровського району: тут був 2161 злочин, у тому числі 176 пограбувань.

На четвертому місці опинився Святошинський район. Тут відбулася найбільша кількість зґвалтувань (чотири), 146 пограбувань та шість убивств. Замикає п'ятірку найбільш небезпечних районів Солом'янський, на території якого скоєно 1853 злочини, у тому числі 1169 крадіжок та 130 пограбувань.

Найменш криміногенними районами виявилися Подільський (1073 злочини), Печерський (1261), Деснянський (1617), Дарницький (1681) і Голосіївський (1837). !zn

Читайте також:

Рейтинг найбільш криміногенних регіонів України: лідирують Схід і Південь

У київських клініках виявлені наркопритони

Вільнюс визнано кримінальною столицею ЄС

У Києві затримали п'ятьох міліціонерів, які тортурами покращували статистику

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі