Половина Чорнобильської зони відчуження залишиться закритою назавжди

Поділитися
© azkongress.com
У Зоні відчуження навколо Чорнобильської АЕС є окремі ділянки, де вже зараз радіаційна ситуація «досить благополучна», проте приблизно половина втрачена назавжди.

Приблизно половина території зони відчуження у районі Чорнобильської АЕС залишиться назавжди закритою, стверджують у МНС.

«Зона відчуження - це близько 2 тисяч квадратних кілометрів. Близько половини цієї зони, виходячи з наявних знань, залишиться закритою назавжди», - повідомив перший заступник голови Державного агентства України з управління Зоною відчуження МНС Дмитро Бобро на прес-конференції у вівторок, 24 квітня.

Він повідомив, що у цій зоні є окремі ділянки, де вже зараз радіаційна ситуація «досить благополучна» і там можна починати намагатися проводити роботи.

Зокрема, він зазначив, що торік планували посіяти на 2-х сотках землі рапс або інші культури, щоб подивитися на можливість використання цих територій у майбутньому.

Зона відчуження була встановлена ​​незабаром після Чорнобильської катастрофи у 1986 році. На території зони було визначено три контрольованих території: Особлива зона (безпосередньо проммайданчик ЧАЕС), 10-кілометрова зона, 30-кілометрова зона. !zn

Читайте також:

Чорнобильську зону хочуть перетворити на всеукраїнську оздоровницю

На Чорнобильській АЕС готуються до будівництва нового саркофага

Туристам знову дозволили відвідувати чорнобильську зону

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі