На київській набережній з'явився двоповерховий «Ресторан: європейська кухня і гриль-меню». Незабаром там можуть з'явитися й інші заклади, пише газета "Сегодня".
У КП «Плесо» неофіційно повідомили журналістам, які під виглядом дніпропетровських бізнесменів нібито хотіли пришвартувати свій дебаркадер біля київської набережної, що це можливо.
«Це можливо. Але встановити його саме на Поштовій - дуже важке завдання. Це ж набережна. Ви ж уявляєте, хто за цим стоїть?! Вам потрібно надати дуже багато документів. Наше підприємство відповідає за все, що коїться на воді, і ми маємо право вирішувати питання з розміщенням. Але причали належать іншій держструктурі. Вам потрібно з ними окремо домовлятися. Але набережна Дніпра - дуже ласий шматок. Там всі хочуть пришвартувати свої дебаркадери - уже черга з таких. Де саме ви хочете стояти? Можливо, ми знайдемо інше, теж привабливе місце для вас», - сказав чиновник.
Про ціни за місце розповів один із власників дебаркадера, якого «вигнали» з набережної. «Повернутися на набережну можна лише за великі гроші. Це кілька сотень тисяч гривень. Для нас це просто непідйомні гроші, тому ми змушені були закрити цей бізнес», - зізнався він.
Заступник голови КМДА Михайло Кучук заявив з цього приводу, що повернення дебаркадерів неможливо доти, поки не будуть прийняті зміни до законів. «Ми отримали лист від генпрокурора, в якому говориться, що немає якихось затверджених правил і норм, які дозволяли б пришвартуватися дебаркадерам на набережній. Тому ніяких законних підстав працювати там плавучим ресторанам і готелям немає. Спочатку потрібно прописати норми для діяльності закладів на воді, тоді можна буде про щось говорити», - говорить Кучук.
Нагадаємо, в 2010 році набережну зачистили від дебаркадерів. !zn
Читайте також:
У Києві на місці евакуйованих плавучих ресторанів з’явились нові
До київської акваторії влітку можуть повернути плавучі ресторани
З Дніпровської набережної відбуксирували останній заклад-дебаркадер