Зустріч Зеленського і Байдена можлива - Єрмак

Поділитися
Зустріч Зеленського і Байдена можлива - Єрмак © president.gov.ua
Тільки «немає конкретної дати»

Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак заявив, що зустріч лідерів України та США можлива. І це питання обговорювалося під час візиту в Україну державного секретаря США Ентоні Блінкена. Про це повідомляє Telegram Офісу Президента.

«Поки що немає конкретної дати зустрічі Володимира Зеленського і Джо Байдена, але є причини вважати, що ця зустріч відбудеться незабаром, оскільки є зацікавленість на високому рівні - і з боку українського президента, і ми почули від держсекретаря про таку зацікавленість з боку президента Байдена», - йдеться в повідомленні.

За результатами всього сказаного під час візиту ясно, що зустріч на вищому рівні і активний розвиток українсько-американських відносин можливі тільки в тому випадку, якщо Україна продемонструє реальний прогрес в судовій реформі, забезпеченні незалежності антикорупційних органів, удосконалить систему корпоративного управління і займеться деолігархізацією не на словах.

Раніше повідомлялося, що президент України Володимир Зеленський запросив президента США Джо Байдена і віцепрезидентку країни Камалу Харріс відвідати Україну з офіційним візитом. Блінкен подякував за запрошення і не виключив можливість такого візиту.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 1
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Юрий Луговской
22 Квiтня 2018, 18:46
Автор підіймає актуальне і фундаментальне питання, без вирішення якого годі сподіватися на розвиток і столиці, і держави і суспільства. Проблема демократії у Києві методично правильно аналізується з позицій Конституції та законів України. При цьому було би доцільно звернути увагу на Ст.1 КУ, де поняття демократична та правова держава розташовані особливим чином - спочатку стоять слово демократія, а в кінці право. Тобто право є фундаментом демократії та всіх інших ознак держави Україна, включаючи її найважливішу складову - суверінітет. Але серед проблем демократії у Києві автор лише прелечів як одну з кількох проблему здійснення права у Києві. Далі йде мова про вади демократії. З цього приводу варто звернути увагу на Статут міста-героя Києва де першим і тому головним інструментом здійснення влади територіальноє громадою є місцевий референдум. Нагадаю, що у 2012 р. кияни вже зібрали необхідну кількість підписів щодо проведення першого в історії Києва місцевого реферндуму по трьох питаннях. Але це право громадян до сих пір не реалізовано правонаступницею - новою більш демократичною, як пише автор, владою. Що робити? Виконувати Ст.1 та інші КУ на всіх рівнях. Раджу також познайомитись з позитивними прикладами та осоливостями вирішення цієї проблеми у Швейцарії та Сінгапурі. https://www.swissinfo.ch/rus/dossiers/service-publik?utm_campaign=swi-nl&utm_medium=email&utm_source=newsletter&utm_content=o Є також інші пропозиції.
Відповісти Цитувати Поскаржитись
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі