Зростання зарплат, боротьба з олігархами: «Слугам народу» пояснили, що говорити про досягнення Зеленського за два роки

Поділитися
Зростання зарплат, боротьба з олігархами: «Слугам народу» пояснили, що говорити про досягнення Зеленського за два роки
Також "слугам" нагадали, що в багатьох бідах України винен Порошенко

Народним депутатам «Слуги народу» підготували так звані ефірні тези, в яких радять, як звітувати про другу річницю першого туру виборів президента, і перераховують досягнення Володимира Зеленського за цей час.

Документ з ефірними тезами для «слуг» виявився в розпорядженні «Бабеля».

Насамперед автори тез відзначають, що за другий рік каденції Зеленського була «відновлена здатність держави забезпечувати життя людей в надзвичайних умовах». Ілюструвати це «слуги» повинні тим, що Україна проходить коронакриза без обвалу національної валюти і проблем з банками.

Також серед досягнень радять називати «зменшення кількості олігархів в Україні вперше за багато років».

Автори наводять як приклад лідера ОПЗЖ Віктора Медведчука, проти якого РНБО ввів санкції. Вони стверджують, що кум Путіна став «олігархом завдяки Порошенко після Майдану», а за Зеленського - «перестав ним бути».

«Хто такий олігарх? Це той, хто має значний політичний, фінансовий і медійний ресурс, може привласнювати держмайно і використовувати свої активи в боротьбі за владу. Все це Медведчук отримав в період 2014-2019 років завдяки співпраці з Порошенком. Тепер такого олігарха, як Медведчук, більше немає», - йдеться в рекомендаціях депутатам.

Крім того, відзначають в тезах, за Зеленського відбувається «реальне розслідування» діяльності інших олігархів.

«Наприклад, діяльність відповідних осіб в ПриватБанку в період, коли ним володів Ігор Коломойський, перевіряється в рамках кримінальних проваджень за період з 2008 року [...] Тільки зараз конкретні посадові особи ПриватБанку отримали підозри», - відзначили в тезах.

Серед досягнень Зеленського також називають зростання зарплати в Україні, адже «розмір середньої зарплати в доларовому еквіваленті вже перевищив показник 2013 року»: її розмір в січні 2021 року було $441,7 проти $408,6 у 2013-му. Цей показник, вказують автори, свідчить про «подолання падіння, яке відбулося з початком агресії Росії».

У документі також відповідають на питання, чому Зеленський так і не завершив війну в Донбасі. Автори радять відповідати, що Росія поки не хоче відмовлятися від тих політичних вигод, які «дав їй Порошенко».

«До чого ми завжди повертаємося в переговорах? До того, як були встановлені в Мінських домовленостях політичні зобов'язання України. Це ж було абсолютно вигідно для Росії. Питання безпеки і політичні пункти в «Мінську» перемішані так, що буквально їх виконання може гарантувати задоволення всіх інтересів Кремля і суттєве обмеження суверенітету України. Ми наполягаємо на тому, що спочатку потрібно встановити повну безпеку, провести деокупацію, взяти під контроль кордон, а потім вже займатися політикою. Чому Порошенко погодив інший порядок дій? [...] На це повинен відповідати Порошенко», - заявили в тезах.

Також в тезах відзначають, що Зеленський став «першим президентом, який не намагається набрати якомога більше кредитів у МВФ». Він, підсумовують автори, є лідером електоральних симпатій і жоден з політичних опонентів не може з ним конкурувати.

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський оприлюднив декларацію про доходи за минулий рік. Зазначено, що доходи гаранта і членів його сім'ї склали 22 млн 747 тис. 791 грн. Загальний дохід самого глави держави склав 19 млн 113 тис. 279 гривень.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі