Зміни президента після війни хочуть не більше чверті українців – соцопитування

Поділитися
Зміни президента після війни хочуть не більше чверті українців – соцопитування © Офіс президента
Більше громадян турбує зміна парламенту.

Переважна більшість українців, а саме 73%, підтримують оновлення центральної влади на тому чи іншому рівні після перемоги у війні. При цьому найбільше українці хочуть змінити склад Верховної Ради, а найменше – президента. Такі дані соцілогічного опитування опублікував Київський міжнародний інститут соціології.

Зокрема оновлення Верховної Ради –хочуть 69% респондентів. Трохи менше українців підтримують зміну складу уряду – новий Кабмін хотіли б побачити 47% опитаних.

Найменше респондентів – 23% – хотіли б змінити після перемоги президента.

При цьому бачення і бажання змін доволі близьке у всіх регіонах України. Зокрема у всіх регіонах не більше чверті підтримують зміну президента.

Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) провів власне всеукраїнське опитування громадської думки «Омнібус» методом телефонних інтерв’ю з використанням комп’ютера 26 травня-5 червня 2023 року серед 1029 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України (крім АР Крим). До вибірки не включалися жителі територій, які тимчасово не контролювалися владою України до 24 лютого 2022 року, а також опитування не проводилося з громадянами, які виїхали закордон після 24 лютого 2022 року.

Статистична похибка такої вибірки не перевищує зазвичай 3,4% для показників, близьких до 50%, 3,0% для показників, близьких до 25%, 2,1% - для показників, близьких до 10%, 1,5% - для показників, близьких до 5%.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі