За словами політика, відповідний лист не отримала жодна держустанова країни.
"Пан президент Саакашвілі перебуває в Польщі як друг Польщі та поляків, а влада і громадяни Республіки Польща ставляться до нього з тією повагою, якої заслуговує політик, який зіграв суттєву роль у встановленні дружніх відносин між Польщею і Грузією", - підкреслила політик на своїй сторінці в Facebook.
Госевська також відзначила той факт, що "президентство Міхеїла Саакашвілі заслужило високу оцінку в Польщі". У зв'язку з проведеними ним політичними, економічними та публічними реформами, а також введенням Грузії у сім'ю країн НАТО та ЄС з перспективою членства країни в євроатлантичних структурах.
"Доброзичливість і повагу, якими пройняті поляки по відношенню до Міхеїла Саакашвілі, є загальними і не залежать від внутрішніх поділів або політичних симпатій. З урахуванням усього цього, думаю, що при будь-якій дії стосовно колишнього президента Грузії необхідно досконально проаналізувати ситуацію, щоб не були прийняті такі рішення, які не будуть схвалені в Польщі", - підкреслила політик.
4 серпня Міхеїл Саакашвілі прибув до Польщі та виступив на заході, присвяченому річниці Варшавського повстання.
26 липня в Державній міграційній службі України повідомили про те, що президент України Петро Порошенко підписав указ про позбавлення Міхеїла Саакашвілі громадянства. Приводом для рішення став той факт, що екс-президент Грузії не згадав в анкеті про те, що перебуває в розшуку на батьківщині.
Саакашвілі повідомив про наміри боротися за громадянство і повернутися в Україну на законних підставах.
Раніше ЗМІ повідомляли про те, що Саакашвілі можуть видати Грузії у тому випадку, якщо він виявиться на території України і Грузія надішле новий запит на його екстрадицію.