Інна Богословська (фракція Партії регіонів): «Не потрібно робити 23 лютого державним святом. Державне свято - це примусовий захід, а 23 лютого залишилося в нашій пам'яті днем, коли жінки вітають своїх чоловіків. І роблять це з любові, з почуття глибокої поваги, а не тому що так треба».
Антоніна Болюра (фракція «БЮТ-Батьківщина»): «Я голосувала б за те, щоб зробити 23 лютого державним святом, але без надання вихідного дня. Оскільки цей день вкрай необхідно відзначати, оскільки в нас 23 лютого залишився у пам'яті і став традицією. 23 лютого не потрібно робити вихідним днем, адже свято, це не тоді, коли не працюєш. В Україні й так багато вихідних і свят».
Ірина Геращенко (фракція НУ-НС): «Не потрібно робити 23 лютого державним святом і 8 березня, також потрібно відмінити. Це абсолютно штучні свята, які нічого не означають в нашому житті. Я зі школи не відзначаю ні 23 лютого, ні 8 березня. Я не розумію, як діти в школі можуть відзначати це свято. Або чому його фанатично відзначають ті, хто не служив в армії і не знає, що це таке. Також я не розумію, як можна відзначати 8 березня в країні, де на державному рівні сповідуються принципи неприйняття жінки в активному суспільно-політичному житті. Це виглядає штучно, нещиро і незрозуміло».
Ксенія Ляпіна (фракція НУ-НС): «Я думаю, що 23 лютого не потрібно робити державним святом, тому що це свято неіснуючої радянської армії. Його можна святкувати як данину спогадам, але не як державне свято. Звичайно, він є знаним для кадрових військових. У нас в сім'ї немає військових, тому ми не будемо відзначати це свято. 23 лютого - це свято не для всіх чоловіків, як втім і 8 березня не для всіх жінок. Дуже шкода, що для жінок є 8 березня, яке є даниною радянським традиціям».