"Я теж хочу говорити коли. Якщо всіх, то коли? Для мене відповідь на питання "коли?" – це конкретні строки і "найближчим часом", - заявив Зеленський під час брифінгу після зустрічі з прем'єр-міністром Чехії Андрієм Бабишем.
Обміну за формулою "всіх на всіх" неодноразово вимагав Кремль. Таким чином Росія планує отримати цінних свідків власних військових злочинів у Донбасі – засуджених в Україні бойовиків ОРДЛО та кадрових російських військових. Україна від такого варіанту обміну відмовлялася.
Як повідомлялося, лідери України, Німеччини, Франції і Росії на "нормандському саміті" в Парижі можуть підписати рамковий документ про перспективи політичного врегулювання ситуації в Донбасі.
15 листопада президенти України і Франції Еммануель Макрон і Володимир Зеленський обговорили майбутній саміт "нормандської четвірки" у Парижі. 18 листопада дату і місце "нормандського саміту" підтвердили в Кремлі.
За даними Le Figaro, метою саміту є "відкриття нової послідовності імплементації Мінських домовленостей". 14 липня в Парижі і 2 вересня в Берліні відбулися зустрічі зовнішньополітичних радників лідерів "нормандської четвірки" з метою відновлення роботи формату.
Президент РФ Володимир Путін не брав участі в роботі "Нормандської четвірки" з березня 2018 року, коли було зроблено спільну заяву лідерів чотирьох держав. Остання на сьогодні зустріч лідерів України, Франції, Німеччини та Росії відбулася в Берліні в жовтні 2016 року.