Зеленський запевнив Патріарха Варфоломія, що в Україні немає жодних релігійних утисків, і закликав до спільних дій проти РПЦ

Відео
Поділитися
Зеленський запевнив Патріарха Варфоломія, що в Україні немає жодних релігійних утисків, і закликав до спільних дій проти РПЦ © Сайт президента України
Його Всесвятість назвав війну Росії проти України незаконною та засудив дії Російської Православної церкви, яка благословила вбивства українців.

В Україні немає жодних релігійних утисків. У цьому президент Зеленський запевнив Вселенського Патріарха Варфоломія під час зустрічі з ним у Постійному представництві України при ООН, інформує офіційне інтернет-представництво президента України.

Але водночас президент України наголосив, що не має бути жодних зв’язків із державою-агресоркою і обговорив з Патріархом деструктивний вплив російської церкви та важливість спільної протидії їй.

Глава держави подякував Його Всесвятість за підтримку, солідарність і постійні молитви за Україну та всіх українців. Президент окремо відзначив зусилля, яких  докладає для адвокації інтересів України.

Вселенський Патріарх запевнив у підтримці подальшого розвитку церкви в Україні з боку Константинополя.

Під час зустрічі говорили про шляхи досягнення реального миру. Глава держави висловив окрему вдячність за сильні слова Вселенського Патріарха під час виступу на засіданні Ради з міжнародних відносин у Нью-Йорку 19 вересня. Його Всесвятість назвав війну Росії проти України незаконною та засудив дії РПЦ, яка благословила вбивства українців.

Президент запросив Вселенського Патріарха приїхати до України, зі свого боку Його Всесвятість запросив Володимира Зеленського відвідати Вселенський Патріархат.

Раніше повідомлялося, що дід час зустрічі у Нью-Йорку президента Зеленського з директоркою МВФ Георгієвою йшлося про заморожені російські активи та інші шляхи фінансової підтримки для України.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі