Зеленський попросив Ердогана допомогти зі звільненням кримських татар з російських в'язниць

22 серпня, 2021, 23:01 Роздрукувати
Відправити
Відправити

Окупанти незаконно кинули за ґрати понад сотню українських громадян кримськотатарської національності.

Зеленський попросив Ердогана допомогти зі звільненням кримських татар з російських в'язниць
Зеленський обговорив з Ердоганом долю в'язнів Кремля © Сайт президента України

Президент України Володимир Зеленський у ході телефонної розмови з президентом Туреччини Реджепом Ердоганом 22 серпня попросив того посприяти звільненню кримських татар, яких російські окупанти позбавили волі. Зеленський уточнив, що за гратами перебувають понад 100 громадян України кримськотатарської національності. Їх тримають як в окупованому Криму, так і на території Росії, повідомили в Офісі президента.

Читайте також: "Кримська платформа" нівелює стратегію РФ щодо Криму - Кулеба

Президент Туреччини вже допомагав Україні із звільненням кримських татар - політв'язнів з катівень Кремля. П'ятий президент України Петро Порошенко звертався до Реджепа Ердогану з аналогічним проханням, і в жовтні 2017 року окупаційна адміністрація Криму передала Туреччині заступників голови Меджлісу Ахтема Чийгоза та Ільмі Умерова, які після зустрічі з Ердоганом полетіли з Анкари до Києва.

Підготував/ла : Сергій Жуков
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter або Відправити помилку
ДОБАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ
Текст содержит недопустимые символы
ДОБАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ
Осталось символов: 2000
Отправить комментарий
Последний Первый Популярный Всего комментариев: 0
Показать больше комментариев
Пожалуйста выберите один или несколько пунктов (до 3 шт.) которые по Вашему мнению определяет этот коментарий.
Пожалуйста выберите один или больше пунктов
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Отмена Отправить жалобу ОК