Зеленський обговорив з президенткою Єврокомісії перспективи євроінтеграції України

Поділитися
Зеленський обговорив з президенткою Єврокомісії перспективи євроінтеграції України © https://www.president.gov.ua/
Президент озвучив очікування щодо допомоги та початку перемовин про членство.

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з президенткою Європейської комісії Урсулою фон дер Ляєн. Про це інформує пресслужба українського президента.

Зеленський запевнив, що влада продовжить реалізовувати всі взяті на себе зобов’язання, зокрема щодо прав національних меншин і зміцнення антикорупційних інституцій.

Він поінформував про ухвалені в першому читанні законопроєкти, спрямовані на подальше посилення антикорупційної інфраструктури.

Зеленський зазначив, що схвалення багаторічної програми допомоги обсягом 50 млрд євро буде найкращим сигналом сталої підтримки України з боку Євросоюзу, а рішення про початок переговорів щодо членства України в ЄС стане потужною мотивацією для українців, які майже два роки продовжують боротьбу за свою свободу та спільні демократичні цінності.

Раніше повідомлялося про те, що рішення Європейського Союзу наступного місяця розпочати переговори про членство з Україною "під загрозою". Також у блоці немає згоди щодо надання Києву ще 50 мільярдів євро допомоги

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 1
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Вадим Тимошенко
23 Квiтня, 13:21
По суті заголовку матеріалу: - це право особи, яку звинуватили у порушенні видачі свідоцтв адвокатам. І ця особа ним скористалася. Щодо припущення, чому вона не подала Касаційної скарги - процесуальний кодекс містить певні обмеження. Можливо саме вони не дозволили цього зробити. Крім того, подібні звинувачення (щодо не обгрунтованої видачі свідоцтва адвоката...через припустимо швидку процедуру) - це припущення, а на підставі припущень суди рішень не приймають /вимоги не задовольняють, окрім випадків, коли вказівка надійшла зверху (або занесли конверт...). Перше - і може бути причиною того, чому не була подана кас. скарга. В будь-якому випадку - це право особи, а не її обов"язок. Примітка: шлях від юриста до адвоката не передбачає навчання безпосередньо у адвокатському об"єднанні. Навчання - за його межами. А от практика обов"язкова (і докази цього). Якщо особа працювала слідчим, помічником суду, або юристом, або представником будь-яких осіб у судах, а надала докази про це і про свою освіту, а також склала іспит - вона може отримати свідоцтво адвоката. А тому, звинувачення будь-яких осіб, що хтось здав екзамен "швидко" і це є порушенням, - безпідставні звинувачення.
Відповісти Цитувати Поскаржитись
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі