"Це зробила моя родина", - пояснив Розенблат журналістам "Української правди".
На своїй сторінці в Facebook він також написав, що виконав усі вимоги постанови Солом'янського районного суду щодо нього, крім однієї – не здав закордонний паспорт, оскільки документ належить іншій людині.
"Сьогодні о 9:00 команда моїх адвокатів звернулася до Солом'янського районного суду столиці з проханням роз'яснити: як на мене могли покласти обов'язок здати закордонний паспорт іншої людини. Повторюю – не мій паспорт, а паспорт іншої людини! Прокуратура, захопившись піаром, навіть не читає "макулатуру", яку дає на підпис судді. А суд чомусь вірить їй на слово. Але тоді чиї матеріали розглядалися, якщо фактично там вказана інша особа? Особисто я виконав усі вимоги ухвали, окрім цієї", - написав народний депутат.
Розенблат розпівів про те, що за годину прокуратура виправила помилку та повернула документи до суду.
"Прокуратура, дізнавшись про цю обставину, в ручному режимі швидко побігла виправляти описку і за одну годину опинилась в суді, бо розуміють, що піар є піар, а от працювати треба згідно закону. Але хочу зауважити, що виправити можливо кому, чи літеру в слові, але аж ніяк не окремий процесуальний обов'язок. Таке виправлення прирівнюється до розгляду окремого запобіжного заходу, а це велика процедура", - пояснив він.
Розенблат додав, що звертатиметься до Європейського суду з прав людини и вважає, що ця похибка "буде достатньою підставою". Крім того, він подав у кваліфікаційно-дисциплінарну комісію прокуратури скаргу на дії прокурора Володимира Кривенко.
"А ще – усім діям прокурорів, сатиричним речам, проголошеним фальцетом і жбурлянням кодексів на стіл, розголошенню матеріалів досудового слідства і цитуванню поезії - дасть оцінку кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокуратури . Відповідна скарга на дії прокурора Кривенко В. вже мною підписана", - додав політик.
11 липня депутати Верховної Ради проголосували за зняття недоторканності з народних депутатів Максима Полякова ("Народний фронт") і раніше виключеного з фракції БПП Борислава Розенблата, але не дали дозвіл на їх затримання і арешт.
13 липня Генеральний прокурор України Юрій Луценко вручив Розенблату та Полякову повідомлення про підозру у скоєнні злочинів.
Минулого місяця детективи НАБУ затримали охоронця-водія члена парламентської фракції "Блоку Петра Порошенко" Борислава Розенблата при отриманні хабара.
200 тисяч доларів, за наявними даними, призначались самому Розенблату і члену парламентської фракції "Народний фронт" Максиму Полякову за розробку та забезпечення прийняття законопроектів, спрямованих на забезпечення права на видобуток бурштину фірми з ОАЕ.