Засідання Верховної Ради 16 березня: онлайн-трансляція

Відео
Поділитися
Засідання Верховної Ради 16 березня: онлайн-трансляція Засідання Верховної Ради онлайн © Сайт Верховної Ради України
Дивіться онлайн-трансляцію засідання Верховної Ради на DT.UA.

3 розпочала своє засідання у середу, 16 березня.

Сьогодні Рада розгляне право на освіту жителів окупованих територій. Депутати також можуть розглянути припинення громадянства за злочини проти нацбезпеки

Згідно порядку денному Ради, до голосування в першому читанні значиться законопроект №3755 про зміни в закон "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України" (щодо забезпечення права на отримання освіти).

Також у першому читанні заплановано розгляд змін до закону "Про вищу освіту" щодо Національного агентства по забезпеченню якості вищої освіти, змін в закон "Про охорону дитинства" щодо посилення соціального захисту багатодітних і прийомних сімей і дитячих будинків сімейного типу.

Крім того, депутати розглянуть зміни до законодавчих актів щодо відповідальності за злісну непокору вимогам адміністрації установи виконання покарань.

Також Рада має намір розглянути зміни в законодавчі акти про припинення громадянства України осіб, які вчинили злочини проти основ національної безпеки, а також посилити кримінальну відповідальність за пошкодження об'єктів магістральних або промислових нафто-, газо-, конденсатопроводов і нафтопродуктопроводів.

У порядку денному також значаться питання ратифікації Конвенції Міжнародної організації праці про мінімальні норми соціального забезпечення, Угоди між Україною та Аргентиною про взаємної адміністративної допомоги з питань запобігання, розслідування та припинення митних правопорушень, Факультативного протоколу до Конвенції про права дитини, що стосується процедури повідомлень, Угоди між Кабміном і урядом Німеччини про заснування Німецько-Української промислово-торгової палати.

Раніше Рада затвердила план сесії на лютий-липень. Так, протягом найближчого півроку депутати проведуть 12 пленарних тижнів. Решту часу – робота в комітетах і з виборцями.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі