Замороження конфлікту на Донбасі невигідне Росії і не знаходить підтримки в Заходу – Клімкін

ZN.UA Ексклюзив
Поділитися
Замороження конфлікту на Донбасі невигідне Росії і не знаходить підтримки в Заходу – Клімкін © Операція Об'єднаних сил / Facebook
Стягнувши війська до українських кордонів, Москва отримала постійний важіль шантажу.

Росія створює на окупованому Донбасі ситуацію, яка дозволяє Кремлю прийняти у майбутньому будь-яке рішення – від інтеграції його в українське політичне та правове поле на російських умовах до інтеграції в РФ.

І Росія, і Захід добре розуміють безперспективність «сталого» замороження конфлікту на Донбасі, пише співзасновник Центру національної стійкості та розвитку Павло Клімкін у статті «Прогноз-2022: Як  Путін відбирає частину України».

«Альтернативно можна «гратися» навколо різних варіантів замороження ситуації, але в Кремлі добре розуміють невигідність цього для себе. Більше того, підтягування озброєнь та військ до наших кордонів дало Путіну постійний важіль шантажу: як щодо України, так і щодо Заходу, яким він постійно користуватиметься», - наголошує дипломат.

Захід теж скептично ставиться до замороження ситуації, адже ключі від «розмороження» знаходяться у Москві, а не в Києві, а надії на те, що виграний час буде використано для внутрішнього зміцнення України, є примарними.

Більше про перспективи ситуації навколо окупованого Донбасу та важливі висновки дізнайтеся  зі статті Павла Клімкіна «Прогноз-2022: Як  Путін відбирає частину України» у ZN.UA.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі