Віткофф провів розмову з безпековими радниками України

Поділитися
Віткофф провів розмову з безпековими радниками України © EPA-EFE/SHAWN THEW
Трамп готує наступний крок у врегулюванні війни.

Представник Дональда Трампа Стів Віткофф провів відеозв’язок із радниками з безпеки України. Про перебіг зустрічі повідомив президент Володимир Зеленський.

За словами глави держави, команда безпекових радників провела тривалу й змістовну розмову з Віткоффом. У відеоконференції взяли участь високопосадовці, що, на думку Зеленського, є важливим сигналом. Президент подякував усім учасникам за відданість справі встановлення тривалого миру та припинення бойових дій.

«Домовилися продовжити спілкування вже завтра. Маємо ще багато роботи попереду. Україна й надалі буде націлена на результат. Ми хочемо справедливого миру», – зазначив Зеленський.

Раніше видання Axios повідомило, що 7 серпня Стів Віткофф планує відеоконференцію з представниками не лише України, а й Великої Британії, Франції, Німеччини, Італії та Фінляндії. Очікується, що він поділиться результатами перемовин із президентом РФ Владіміром Путіним, які відбулися 6 серпня у Москві, та обговорить подальші кроки.

Нагадаємо, зустріч Віткоффа з Путіним тривала близько трьох годин. За словами радника російського президента Юрія Ушакова, вона була «конструктивною та корисною».

Після цих перемовин Дональд Трамп повідомив, що між сторонами досягнуто «помітного прогресу». Пізніше, під час розмови із Зеленським, він оголосив про свій намір провести особисту зустріч із Путіним уже наступного тижня.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі