У понеділок, 28 лютого, сотні людей блокували дороги в індустріальному центрі Сохар. Демонстранти підпалили супермаркет.
У другий день протестів - у неділю, 27 лютого, - у результаті розгону демонстрацій загинули дві людини, п'ятеро поранені.
Акції протесту проходять також у місті Салала на півдні країни. Минулого тижня 300 осіб вийшли із закликами до демократії на вулиці столиці країни Маската.
У демонстраціях переважно беруть участь безробітні, що вимагають нових робочих місць, збільшення заробітної плати, а також введення заходів щодо стримування корупції.
Кровопролиття в Омані, який завжди далекий від заворушень і живе вкрай ізольовано, сталося наступного дня після того, як голова султанату Оман Кабус бен-Саїд провів перестановки в уряді, призначивши шість нових міністрів.
У листопаді 2010 року Кабус Бен Саїд відзначив сорокаріччя свого правління.
Оман є найбільшим на Близькому Сході виробником нафти, що не входить в ОПЕК. Як повідомлялося, світові ціни на нафту продовжують підвищуватися через подальше розростання заворушень на Близькому Сході та у Північній Африці.
За матеріалами: Бі-бі-сі