У Женеві в середу, 18 лютого, почався другий день тристоронніх переговорів, повідомив секретар Ради національної безпеки та оборони України, очільник делегації Рустем Умєров.
За його словами, консультації відбуваються в групах за напрямами в межах політичного та військового блоків.
«Працюємо над уточненням параметрів і механіки рішень, які обговорювалися вчора. Налаштовані на предметну роботу. Про підсумки поінформуємо додатково», - додав він
Напередодні журналіст Axios Барак Равід заявив із посиланням на джерела, що під час першого дня переговори зайшли у глухий кут. Однією із причин він назвав повернення до переговорної групи радника лідера РФ Владіміра Путіна Владіміра Мєдінского.
Агентство AFP, які поспілкувалися з джерелом, наближеним до делегації РФ, повідомило, що росіяни теж вважають, що зустріч 17 лютого була дуже напруженою.
Раніше аналітик Sky News Майкл Кларк заявляв, що рішення Владіміра Путіна змінити склад делегації свідчить про те, що він «не хоче нічого домогтися» на переговорах у Женеві.
Він назвав Мєдінского «мерзенною особою з божевільним уявленням про російську історію, який любить читати всім лекції».
