В Україні ще аналізують драфт угоди зі США про рідкісноземельні метали — ЗМІ

Поділитися
В Україні ще аналізують драфт угоди зі США про рідкісноземельні метали — ЗМІ © Getty Images
В ОПУ розповіли, коли планують дати відповідь американцям.

В Україні ще аналізують драфт фінансової угоди зі Сполученими Штатами Америки щодо рідкісноземельних копалин, передає «Суспільне» з посиланням на джерела в офісі президента. Відповідь щодо угоди українська сторона планує дати під час зустрічі з віцепрезидентом США Джей Ді Венсом в Мюнхені, де 14-16 лютого відбудеться безпековий форум.

Співрозмовник «Суспільного» зазначив, що президент України Володимир Зеленський під час телефонної розмови з американським колегою Дональдом Трампом заявив, що українська сторона отримала драфт угоди та почала аналіз пропозиції. Тоді ж Зеленський і повідомив, коли Україна дасть відповідь.

«Готуємось зробити все максимально ефективно, щоб дати якнайбільше користі Україні та Америці і зробити це успіхом. Сам президент Трамп не звертався підписати цю угоду, обговорення йшло з міністром фінансів США. Президент Трамп все сприйняв в розмові позитивно», – розповіли в ОПУ.

Раніше CNN писало, що Зеленський очікував особистої зустрічі із президентом США Дональдом Трампом, однак натомість отримав візит міністра фінансів США Скотта Бессента, який презентував фінансову угоду. При цьому останню, за даними американського ЗМІ, Зеленський не підписав.

Сам Трамп раніше заявив, що хоче укласти із Зеленським угоду на $500 мільйонів про доступ до рідкісноземельних мінералів і газу в Україні. Цю угоду американський президент хоче отримати в обмін на гарантії безпеки в будь-якому потенційному мирному врегулюванні війни РФ проти України. 

Чому концепція «Зброя в обмін на ресурси» зводить нанівець усю боротьбу України з Росією та як це вплине на переговори  про завершення війни читайте у статті Юлії Самаєвої «Трамп міняє зброю на українські ресурси. Три причини, чому це погано».

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 1
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Богдан Дячишин
17 Жовтня 2015, 22:16
"Кожен поет намагається вчити, або звеселяти" (Горацій). Андрій Содомора усім своїм життям, творчістю доводить, що його літературні здобутки призначені для того, щоб вчити і виховувати читача, залучати його до співпраці, і у цьому його призначення: "Між міфом і геніальністю є не тільки риси подібності, а й дуже тісний і важливий природний зв'язок. Більше того, геніальне відкриття чи поява мистецьких шедеврів є співпрацею обраних Богом з-поміж смертних і Творцем" (Ольга Слоньовська, "Слід невловимого Протея"). Тільки добротне поетичне, прозове і перекладне слово здатне розбудити сплячу людську душу і змусити її трудитись, думати. Щоб читач співпрацював з автором, важливо про що книжка говорить і як говорить. Андрій Содомора має щось своє, неповторне, загадковий вплив на читача. До письма він підходить як турботливий і кваліфікований садівник, кожне слово, як доглянуте дерево, мусить бути на потрібному місці і давати відповідні плоди — важити: "Кожне дерево казку шепоче" (Богдан Лепкий
Відповісти Цитувати Поскаржитись
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі