"На даний момент жодних комісій Україна-НАТО не планується. Але Україна є важливим партнером для НАТО, і наш діалог триває", - заявили в альянсі.
У той же час в НАТО підкреслили, що будуть продовжувати тісно співпрацювати з Україною і надавати політичну і практичну підтримку".
Раніше в ЗМІ з'явилася інформація про те, що Угорщина вкотре заблокувала засідання комісії Україна – НАТО на рівні міністрів закордонних справ. Засідання альянсу на рівні глав МЗС пройде 27 квітня в Брюсселі, в рамках заходу офіційний Київ планував проведення засідання комісії.
Нагадаємо, що в лютому Угорщина зірвала засідання комісії Україна-НАТО на рівні міністрів оборони. У Будапешті свої дії називають тиском на Київ з метою перегляду мовних норм закону про освіту.
Як пише в статті для DT.UA оглядач відділу міжнародної політики Володимир Кравченко, україно-угорський конфлікт через "мовну статтю" закону про освіту стає вже не тільки проблемою двосторонніх відносин Києва і Будапешта. Непримиренна позиція Угорщини, яка активно користується правом вето, стала дратувати членів НАТО. Проведення Комісії Україна-НАТО на міністерському та президентському рівнях важливе не тільки для України, але й для країн альянсу.