За його словами, кілька ключових посад у Кабінеті зайняли люди, які скептично налаштовані по відношенню до Росії.
"Принаймні три ключові особи в новій адміністрації (майбутній міністр оборони, керівник Центрального розвідувального управління США й віце-президент США) досить скептично налаштовані стосовно Росії. Позиція майбутнього очільника Держдепартаменту двоїста і цілком залежатиме від того, які пріоритети окреслить йому сам Д.Трампом. Фактично йдеться про вибудовування системи стримувань і противаг, коли відверті поляризовані позиції окремих членів кабінету ускладнюватимуть їм пошук спільних рішень, що вимагатиме посередницької ролі президента", - йдеться в статті.
На думку Горбуліна, Київ цілком може працювати з новою адміністрацією США, однак йому ще тільки належить сформулювати принципові позиції, яких Україна розраховує досягти за підтримки Вашингтону.
"Тим більше що хай яким епатажним здається новий президент, все одно є обставини, які він навряд чи зможе змінити і "дати задній хід", у тому числі - щодо статусу Криму.", - резюмував автор.
Нагадаємо, Дональд Трамп був приведений до присяги президента США в п'ятницю, 20 січня, змінивши на цій посаді Барака Обаму.
Увечері 20 січня прес-служба Білого дому повідомила, що адміністрація президента США Дональда Трампа має намір прийняти ряд важливих рішень у зовнішній політиці. Зокрема - вийти з Транстихоокеанского партнерства, переглянути Північноамериканську угоду про вільну торгівлю, а також забезпечити енергетичну незалежність від ОПЕК.
Детальніше про зовнішню політику нової адміністрації США читайте в статті ""Ось будинок, який будує Трамп…" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".