Першим віце-прем'єр-міністром – міністром економічного розвитку та торгівлі стане представник президента у ВР Степан Кубів. Його заступниками як міністра економіки збираються призначити Юлію Ковалів та Максима Нефьодова.
Віце-прем'єром з соціальних питань стане Павло Розенко, віце-прем'єром з євроінтеграції – Іванна Климпуш-Цинцадзе, віце-прем'єром з питань АТО та окупованих територій – Володимир Кістіон.
Віце-прем'єром з реформ збираються призначити Дмитра Шимківа, віце-прем'єром з гуманітарних питань залишиться В'ячеслав Кириленко.
Міністерство фінансів очолить Олександр Данилюк, його першим заступником стане Оксана Маркарова.
Арсен Аваков залишиться на посаді міністра внутрішніх справ, Павло Петренко – міністра юстиції, Степан Полторак – міністра оборони, Павло Климкін – міністра закордонних справ, Юрій Жданов – міністра молоді та спорту, Юрій Стець – міністра інформаційної політики.
Міністерство соціальної політики очолить Андрій Рева, Мінекології – Остап Семерак, Міносвіти – Лілія Гриневич, МінАПК - Тарас Кутовий, Мінінфраструктури - Володимир Омелян, Мінкультури – Євген Нищук, Мінрегіонбуд – Геннадій Зубко. Міністром Кабміну стане Олександр Саєнко.
Кандидатури на посади міністра палива та енергетики і міністра охорони здоров'я поки не узгоджені. За даними джерел ZN.UA, умова, яку висуває Володимир Гройсман – це мають бути незаплямовані люди, здатні проводити реформи.
"Невиправдано велика кількість віце-прем'єрів пояснюється тим, що уряд коаліційний і є продуктом компромісу. А компроміс не завжди буває лаконічним", - заявив високопоставлений співрозмовник.