Ушаков після переговорів у Кремлі: питання територій можна вирішити лише за формулою Анкориджа

Поділитися
Ушаков після переговорів у Кремлі: питання територій можна вирішити лише за формулою Анкориджа © Getty Images
Тобто прогресу делегатам зі США не вдалося домогтися. 

Учора відбулася зустріч президента РФ Владіміра Путіна та американських делегатів — спецпредставника Стіва Віткоффа та зятя президента США Джареда Кушнера. За підсумками цих контактів помічник глави РФ Юрій Ушаков наголосив, що єдина можливість домовитися про довгостроковий мир — вирішення територіального питання за формулою Анкориджа, яка передбачає виведення українських військ з Донецької області. 

При цьому Ушаков продовжив брехати, що росіяни нібито "щиро зацікавленні" у врегулюванні війни в Україні дипломатичним шляхом. 

"Поки цього немає, Росія продовжить послідовно домагатися поставлених перед «спеціальною військовою операцією» цілей саме на полі бою, де російські сили володіють стратегічною ініціативою", — заявив Ушаков.

Нагадаємо, голова ОП Кирило Буданов наголосив, що у переговорному процесі є помітний прогрес, але говорити про швидкий мир наразі рано. Тим часом ексголова МЗС Дмитро Кулеба заявив, що у 2026-му Україна може розраховувати на припинення вогню, але точно не на завершення війни. Дипломат спрогнозував, коли відкриються наступні "вікна" для переговорів — в кінці лютого, влітку і наприкінці наступної зими.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі