Через 5 хвилин після того, як була встановлена «стіна», на ній з'явилися перші написи, в основному - критичні по відношенню до влади: «Влада, ганьба твоїй продажній прокуратурі», «Хочеться жити, а не існувати», «Розпустити Верховну раду, у відставку Кабінет міністрів», «Питання: де влада? Що вона робить для народу?»
«Стіна правди»- це встановлений на дерев'яному каркасі лист фанери, до якого прикріплений ватман. Будь-який бажаючий за допомогою запропонованих фломастерів може залишити свій напис. Коли ватман заповнюється, його міняють на новий.
«Я думаю, в цьому році позитивного ми нічого не почуємо, тому що соціальна політика в державі, на жаль, не на користь народу», - сказав голова НФПУ Мирослав Якібчук. За його словами, встановлення подібної стіни в Міжнародний день солідарності трудящих стало традицією і проводиться вже в 3 раз.
«Ми підтримуємо цю традицію, тому що це об'єктивну думку, об'єктивна позиція народу по відношенню до влади, і влада її повинна чути», - підкреслив Якибчук. Він зазначив, що попередні два роки на стіні були залишені тисячі думок і побажань, які потім були передані в Кабінет міністрів і до президента. У цьому році зроблять так само.