Українське посольство в Баку спростувало постачання систем залпового вогню Вірменії

Поділитися
© kharkivoda.gov.ua
Інформація про постачання систем залпового вогню «Смерч» у Вірменію з України є «провокаційною фальшивкою», направленою на підривання «традиційно дружніх українсько-азербайджанських відносин», запевняють в українському посольстві в Баку.

Посольство України в Азербайджані спростувало повідомлення низки ЗМІ про продаж українською стороною Вірменії у 2011 році реактивних систем залпового вогню і пересувних зенітно-ракетних комплексів.

«У зв'язку з появою у ЗМІ Азербайджану інформації про приховані постачання українського озброєння до Вірменії, що нібито мали місце в 2011 році, посольство України в Азербайджанській Республіці вважає за необхідне заявити, що джерело, на яке посилаються зазначені ЗМІ, а саме, копія листа міністерства оборони України на адресу глави української держави, яка була розміщена 8 серпня 2012 року на одному з українських сайтів, є провокаційною фальшивкою», - йдеться в заяві прес-служби посольства.

«За оцінками посольства, метою вказаної провокації є заподіяння шкоди традиційно дружнім українсько-азербайджанським відносинам, стратегічний характер яких для зовнішньої політики України є незмінним і пріоритетним», - підкреслюється в заяві.

Копія листа, адресована голові України, містить схему незаконних постачань 12 ракетних систем залпового вогню «Смерч», а також 50 комплексів «Голка». У ньому пропонується для здійснення постачань використовувати підставні фірми, зареєстровані в ЄС і СНД.

У листі, опублікованому в деяких ЗМІ Азербайджану, повідомляється, що Вірменія вже сплатила 50% договірної ціни, а також зазначається, що Азербайджан може дізнатися про це. Не бажаючи ставити під удар військово-технічне та енергетичне співробітництво між Азербайджаном і Україною, пропонується «Укрспецекспорту» публічно відмовитися від угоди з вірменською стороною. При цьому вірменській компанії запропоновано імітувати звернення до арбітражу, створивши у свого оточення різко негативне ставлення до керівництва "Укрспецекспорту" і української сторони як до ненадійного постачальника. !zn

Читайте також:

Україна спростувала продаж зброї Грузії

Основу українського військового експорту склала зброя часів СРСР

У найближчі п'ять років обсяги замовлень «Укрспецекспорту» складуть $5 млрд, - Саламатін

Інформація про українські танки у Південному Судані застаріла, - джерело

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі