Згідно з розпорядженням Держветсанслужби України від 6 жовтня, заборону введено на ввезення птиці, продукції та сировини з неї з Нікарагуа зважаючи на спалах в цій країні захворювання птиці хворобою Ньюкасла.
Держветслужба України також заборонила ввезення з Уругваю сприйнятливих до ящуру тварин, продукції і сировини з них через спалахи в цій країні захворювання ящуром великої рогатої худоби.
Ще одним розпорядженням Держветслужба заборонила ввезення в Україну з Ізраїлю сприйнятливих до чуми тварин, продукції і сировини з них через захворювання чумою малих жуйних тварин.
Ввезення з вказаних країн інших вантажів, підконтрольних Державній службі ветеринарної медицини, буде здійснюватися відповідно до ветеринарних вимог щодо імпорту в країни об'єктів державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду.
Україна заборонила імпорт м'яса з Уругваю, Ізраїлю і Нікарагуа
11 жовтня, 2011, 19:22
Поділитися
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка
Флуд
Порушення дійсного законодвства України
Образа учасників дискусії
Реклама
Розпалювання ворожнечі
Ознаки троллінгу й провокації
Інша причина
Відміна
Надіслати скаргу
ОК
